Встановлення

МОНТАЖ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ І ОХОРОННИХ СИСТЕМ У Львові та львівській обл.

Кожна людина знає, наскільки корисною може бути система відеоспостереження. У магазині і супермаркеті, на виробництві та в офісі - неприємності можуть трапитися всюди, де буває багато людей. І найчастіше лише якісна система відеоспостереження дозволяє швидко визначити винних. Крім того, знаючи про існування відеокамер, люди сто разів подумають, перш ніж порушувати закон. Одна лише наявність камери знижує кількість неприємних інцидентів в місці скупчення людей. Так крадіжки в магазинах з камерами відеоспостереження відбуваються дуже рідко, тоді як в незахищених магазинах - практично регулярно.

МОНТАЖ СИСТЕМ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Ми пропонуємо:

  • Системи AHD
  • Системи CVI
  • Системи TVI
  • Системи IP

У нашій  компанії є все, що потрібно для захисту Вашого майна. Це і широкий асортимент систем відеоспостереження, і надійні та кваліфіковані співробітники, які надають послуги з установки цієї техніки. 

Все, що Вам потрібно зробити - це зателефонувати нам за номером телефона +38 073 418 44 54 і ми допоможемо вам в виборі обладнання . Все інше - монтаж систем відеоспостереження, відеокамер, відеореєстраторів, прокладка кабельної продукції, підключення відеокамер до відеосервера, запуск системи відеоспостереження та інші роботи - лягає  плечі наших інсталяторів. Робота відбувається оперативно, а кінцевий результат завжди радує своєю якістю.

МОНТАЖ ДОМОФОНІВ

Якщо єдине, що Вам потрібно захистити - це Ваше власне житло, то замість повноцінної системи спостереження можна купити хороший відеодомофон. Він дозволить завжди знати, хто прийшов, і чи варто відкривати цій людині двері. 

Тому є сенс встановити домофон як в квартирі, так і в приватному будинку. Співробітники нашої компанії готові в цьому допомогти. Вони надають Львові та інших містах області такі послуги, як встановлення домофона, підключення панелі виклику, прокладка кабельної продукції, налагодження та запуск цієї системи.

ОХОРОННА СИГНАЛІЗАЦІЯ Львові та області

Власникам підприємств, різних установ та просто заміських будинків і квартир знадобиться охоронна сигналізація. Потужний звук сирени здатний злякати потенційного злочинця і привернути увагу органів охорони . У списку послуг, які надають наші працівники - установка охоронної сигналізації, монтаж і підключення сповіщувачів, оповіщувачів, централі, прокладка кабельної продукції, настройка і управління. Все це проводиться швидко і якісно.

Телефонуйте 

+38 073 418 44 54